گیوا سیستم همکاری در فروش فروشگاه اینترنتی گیوه زنجان بستری برای درآمدزایی افراد در شبکه های اجتماعی یا ارتباط مستقیم و همچنین سایت های با ترافیک ورودی بالا است.

گیوا بستری برای فروش محصولات گیوه زنجان از طریق همکاری در فروش و درآمدزایی برای همکارانی که در سیستم عضو می باشند، است. تمامی روش های ذکر شده در این مطلب به صورت کاملا قرار دادی با همکار فروش خواهد بود و فرد همکار می تواند با استفاده از پیج اینستاگرامی شخصی، کانال تلگرامی و یا گروه هایی که در آن های عضو می باشد و همچنین ارتباط مستقیم با افراد و جلب نظر آنها برای اقدام به خرید از فروشگاه گیوه زنجان، کمیسیون مربوط به فروش را از گیوه زنجان دریافت کند.

روش همکاری به شرح زیر می باشد:

۱-ثبت نام در سامانه گیوا و دریافت لینک مربوط به ارجاعات

۲- ثبت اطلاعات کامل بانکی (شماره شبا به نام دارند حساب گیوا)

۳-اقدام به فروش و ارجاع مخاطب هدف با استفاده از لینک مخصوص به خود

۴- دریافت کمسیون مربوط به فروش به صورت قطعی

نحوه فروش برای افراد حقیقی

استفاده از پیج شخصی برای معرفی فروشگاه گیوه زنجان و محصولات تولیدی فروشگاه، ارسال لینک ارجاع مخصوص به همکار فروش در گروه ها و کانال های بزرگ، استفاده از نرم افزار های فروش محلی همچون دیوار، شیپور و …، ارسال مستقیم لینک به دوستان و آشنایان و یا استفاده از کد معرف (نام کابری شما در سیستم گیوا) برای معرفی خود به عنوان همکار فروش در زمان ثبت سفارش از طریق اینستاگرام گیوه زنجان، تلگرام ادمین های فروش و یا سیستم پشتیبانی واتساپ فروشگاه می باشد.

میزان کارمزد برای هر فروش موفق برای فروشنده سطح پایه (Basic) ده هزار تومان و برای فروشنده سطح حرفه ای (Premium) دوازده هزار و پانصد تومان می باشد. برای ارتقاع به رتبه فروشنده ی حرفه ای، همکار فروش نیاز به ثبت حداقل ۱۰ فروش موفق می باشد. کمترین کارمزد قابل درخواست برای پرداخت، ۲۰ هزار تومان بوده و تسویه حساب با همکار فروش صرفا از طریق شماره شبای اعلام شده در سیستم گیوا می باشد. مدت زمان اجرای درخواست تسویه ۳ روز کاری است.

برای فروشنده های با فروش بالا امکان تبدیل کمیسیون فروش به کد تخفیف نیز وجود دارد. در صورتی که فرد همکار دارای ۱۰ فروش موفق ثبت شده در سیستم گیوا باشد، امکان در خواست تبدیل کیف پول به کد تخفیف با مبلغ ۵۰ درصد بیشتر از میزان کیف خود را خواهد داشت. به عنوان مثل فرد همکار دارای ۱۰ فروش موفق ثبت شده در سیستم گیوا بوده و درخواست تبدیل به کد تخفیف برای خرید کرده است، کد تخفیف صادر شده برای همکار فروش مبلغ ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود.

برای کیف پول های با مبالغ کمتر از ۱۰۰ هزار تومان، در صورت درخواست کد تخفیف برای خرید مستقیم، میزان کد تخفیف ۲۰ درصد بیش از میزان کیف پول خواهد بود. برای ثبت درخواست کد تخفیف، همکار فروش می بایست درخواست خود را از طریق پشتیبانی واتساپ برای همکاران پشتیبانی ارسال کند. در هنگام ثبت درخواست اعلام نام و نام خانوادگی و همچنین نام کابری ثبت شده در سیستم گیوا الزامی است.

جهت شروع و ثبت نام در سیستم گیوا اینجا را کلیک کنید. در غیر اینصورت از طریق پشتیبانی واتساپ فروشگاه اقدام به دریافت راهنمایی کنید.