درباره ما

گروه تولیدی گیوه زنجان با قدمت بیش از 50 سال در تولید انواع گیوه های موجود در استان زنجان، با هدف حفظ این صنعت و معرفی صنایع دستی استان فعالیت می کند.

این گروه در سال های پیش تنها در جهت عرضه محصولات خود در سطح استان های همجوار همچون کردستان، همدان، تهران، تبریز و خوزستان قدم برداشته و فعالیتی برای عرضه در استان های دیگر انجام نمی داد.

خوشبختانه در ابتدای سال 95 با قرارداد منعقد شده با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای عرضه این محصول به صورت COD (پرداخت در محل) در کشور، عرضه گسترده در سطح کشور را شروع و تلاش هایی برای صادرات گیوه های تولیدی خود در کشور های همجوار و حاشیه خلیج فارس و همچنین کشور های آمریکایی چون کانادا انجام داده است.

بالاخره این تلاش ها در تابستان سال جاری ثمر داده و صادرات این محصول و معرفی فرهنگ باستانی زنجان و کشور عزیزمان ایران، با قدرت هرچه تمام تر شروع شد.

در حال حاظر محصولات گروه تولیدی گیوه زنجان در تمامی استان های کشور عرضه شده و این محصول به کشورهایی همچون ترکیه، عراق، کویت، تاجیکستان و کانادا، فرانسه صادر می گردد.

ما کی هستیم

گروه تولیدی گیوه زنجان از 8 استادکار به نام زنجان همچون استاد فضائیل مقدم، استاد نجف علی بزرگ و استاد علی سنبل و همچنین 20 نفر از بانوان هنرمند استان در زمینه بافت رویه گیوه، تشکیل شده است. تمامی این هنرمندان در لیست هنرمندان به نام استان در صنایع دستی استان زنجان می باشند و مورد تایید این نهاد هستند.

درصد طبیعی بودن مواد اولیه مورد استفاده 100%
درصد رضایت مشتریان 98%
درصد رضایت از بسته بندی محصولات 75%
درصد رضایت از عکس های محصولات 85%